top of page

13e Prisma Groep Utrecht bijeenkomst 2019 building our community

Bijgewerkt op: 10 apr. 2020

*For English see down below.


Hoi allemaal,


Donderdagavond 12 september is er weer een bijeenkomst van de Prisma Groep. Deze keer zullen wij het met meerdere gastsprekers uit ons team het hebben over zich inzetten voor onze gemeenschap (biculturele LHBTQI+). Waarom doen mensen dit, wat komt er allemaal bij kijken en hoe helpen we elkaar hiermee.


Uiteraard zal er ook de mogelijkheid zijn om vragen te stellen en eventueel de dialoog aan te gaan.


Het is belangrijk dat jullie je aanmelden, op tijd komen, blijven tot 22.00 uur en anderen respecteren (o.a. door naar elkaar te luisteren). We hebben namelijk veel bezoekers en dan is het juist nog belangrijker om rekening met elkaar te houden.


Als er bijzondere omstandigheden zijn dan kan je altijd contact met ons opnemen voor hulp vanuit Veilige Haven Utrecht, of om bijvoorbeeld aan te geven dat je niet op tijd kan komen of eerder weg moet gaan. Hopelijk tot volgende week donderdag.


Liefs,

Team Prisma Groep


 

Hello everyone,

Thursday evening September 12 there is another meeting of the Prisma Groep.

This time we will discuss with several guest speakers from our team about community building, committing to our community (bicultural LGBTQI +). Why do people do this? What is involved and how do we help each other with this.


Of course, there will also be room for questions and to go into dialogue with each other.


It is important to sign up, to be there on time, to stay till 10 p.m. and to respect each other (for example by listening to each other). We have many visitors, so it is very important to take each other into consideration.


If there are special circumstances, you can always contact us for help from Veilige Haven Utrecht, or to indicate, for example, that you cannot arrive on time or must leave earlier. Hope to see you next Thursday.


Love,


Team Prisma Groep10 weergaven
bottom of page